Listopad 2007

Mému zlatíčku...

30. listopadu 2007 v 21:26 | Weůůů |  ...bláboly ._.
Dneska se mi můj nej kámoš...Zbyňa se jmenuje... svěřil, že mu je úplně na nic...protože se s ním přestal bavit, jeho nej kámoš...A to, ho totálně vzalo...jelikože není ve třídě, moc oblíbený protože poslouchá metal a děcka z jeho třídy ho za to odsuzují, nikdy...asi opravdu nikdy nepochopím, proč ho tak berou...vždyť je to úplně fajn moc hodný kluk...
Strašně mě to mrzí i za něj... protože ho mám opravdu strašně moc ráda... :o) Je mi ho strašně líto, protože on teďka ve třídě fakticky nikoho nemá...:( pač já chodím do vedlejší třídy, tudíž spolu do třídy nechodíme... Další věc, proč je život nespravedlivý...Proč nemůžeme vypadat všichni stejně?? Tím by se ledaco vyřešilo... Mám tě moc ráda Zbyňo...:o) a ty to víš moc dobře...řekla jsem ti to už asi milionkrát, ale musím ti to říct ještě jednou :) protože mi na tobě fakt mocinky moc záleží :)
MÁM TĚ RÁDA a to tak bude na vžycky...vždycky budeš v mém srdíčku... a vždycky tu budu pro tebe, klidně i kdyby jsi něco potřeboval o půlnoci :D , tak vždycky ti vyhovíma budu se ti snažit pomoci :) Jsem ráda, že jsem tě mohla vůbec poznat...jsi strašně fajn človíček :)

Vážím si tě...ať se stane cokoliv, vždycky to tak bude...Ahoj =o)

Gothic...

30. listopadu 2007 v 18:18 | Weůůů |  ←Gothic...

Ahoj!! Tak vás všechny vítám :)

29. listopadu 2007 v 18:04 | Weůůů |  ...bláboly ._.
Ahojky všem... tak to tady začínám... Uvidím, jestli se mi tenhle blog podaří udělat podle vašich představ... :) Mám v plánu, že tady bude všechno :) Že si tady prostě každý najde něco podle svého gusta... Blog nebude zaměřený jen na jednu věc... ale taková.. všehochuť, tak zatím papa .... Ještě musím dodělat pár úprav :)