♪ Homer - info :) ♪

19. ledna 2008 v 9:23 | Weůůů |  CeLeBrItYYY!
Homer Simpson je svérázná hlava rodiny, má manželku Marge, jeho děti jsou Lisa, Bart a Maggie. Pracuje v jaderné elektrárně Montgomeryho Barnese - většinou jeho práce spočívá v pojídání koblih. Doma má psa a kočku. Nejvíc času tráví u Vočka v hospodě s Carlem, Lenym a Barneym. Mezy osoby, které nesnáší patří sestry Marge - Petty a Selma nebo soused Ned Flanders. Jeho nejoblíbenější nápoj je pivo Duff a k jídlu má nejradši Springfieldské koblihy.(nečekaně :D )

Další věci, některé třeba ještě o něm nevíte;)

Homer Simpson

Celé jméno:
Homer Jay Simpson
Věk:
36 ~ 38 let (v různých dílech různé údaje)
Zaměstnání:
Homer pracuje v atomové elektrárně, kterou vlastní C. M. Burns. Dříve dokonce kanárek pana Burnse jak bylo objasněno v jedné z epizod, ale rozhodně ji řídí onen stařík. Zpět k Homerovi. Je ho místo je v sektoru 7G, kde místo, aby pracoval, jí a spí, občas něčím polije přístrojovou desku před sebou. Skutečná náplň jeho práce není známá (pozn. aspoň myslím). I přes tento pracovní post je v hierarchii společnosti až pod uranovou tyčí, která, jako ostatně všichni zaměstnanci až na Homera, dostala vyznamenání "Employee of the week" (zaměstnanec týdne).
Dále pracoval v mnoha a mnoha zaměstnáních, většinou však sám za sebe. Jako třeba pluhař (epizoda Pan Pluhař s02), zpěvák (epizoda Homerovo pěvecké kvarteto s05), strážce zákona ("Springštít") (epizoda S Homerem přijde zákon s13), maskot (epizoda Homer maskotem s02), nebo "Pivní baron" (epizoda Homer versus 18. doplněk ústavy s08).
Homer Simpson
Oblíbené pokrmy:
Homer má rád hlavně koblihy všeho druhu a pivo Duff. Nepohrdne ani dorty, pizzou, tacos a výrobky Krusty-Burgeru, mohl se úplně zbláznit, aby snědl, co nejvíc Žebrounů, o nichž ani nevěděl, z čeho jsou vyrobeny.
Dá se říct, že sní vše, co mu přijde pod ruku, i to, co k jídlu není, z scéna "Tmel, lahodný tmel" (Homer versus 18. doplněk ústavy s08).
Oblíbené činnosti:
Především jídlo, pití, lenošení v houpací síti a spánek. V televizi kouká na komediální pořady, např. "Opičí pohotovost", reality show, např. zvířecí "Kdo přežije?"
Časté hlášky:
"D'oh!" "Mmmm... (něco)" "Ty jeden mrňavej!(popř. mrňává, kovovej)"
Barvy:
  • Kůže - #EFBD00
  • Vousy - #BDAD6B
  • Košile - #FFFFFF
  • Kalhoty - #006BAD
  • Boty - #000000
Homer je od začátku hlavní postavou seriálu, i když nejvíce vtipů se od něj odvíjí až tak od páté sezóny, kdy tvůrci zřejmě pochopili, že má větší potenciál, než rošťácký Bart. Není ani jeden díl, kde by Homer nevystupoval

A další.... věci...
Jméno: Homer Jay Simpson
Barva očí: modrá
Věk: 36-39
Váha: od 108 kg do 118 kg (nejvíce měl 142 kg)
Rodina: Marge (manželka), Bart, Lisa a Maggie (děti), Aberham Simpson (Otec)
Zaměstnání: bezpečnostní technik (v Sektoru 7G) ve Springfieldské Atomové Elektrárně
Číslo kreditní karty: 5784365343410709
PIN: 7431
Homerovi typické hlášky: D'oh!, Mmm..., a Woohoo!
Nejlepší přítel: Barney Gumble
Nepřítel: Ned Flanders, vodné oddelenie
Idol: Steve McQueen
Záliby: sledování TV, jídlo, pití piva...
Obl. jídlo: sandwich, medové pražené arašídy
Obl. nápoj: pivo Duff
Obl. kazeta za jízdy v autě: Rappin' Ronnie Reagan.
Vynálezy: Hořící Homer (Vočko mu ten recept ukradl), elektrické kladivo; stolička se šesti nohamy, co se nikdy nepřevrátí, make-upová zbraň, ...
Minulé lásky: Mindy Simmonsová (a většinu času Maude Flandersová !!!)
Pracoval i jako: učitel, astronaut, zpěvák, osobní strážce, pomocník pana Burnse, boxer, maskot, Krustyho dvojník, pokusný králík, hipík, pluhař, degustátor, výtvarník, obchodník s tukem, klaun, starosta, manažér, horolezec, farmář, vynálezce, asistent celebrit, technik v elektrárně, pivní barón, homofobo, misionář, majitel bezpečnostní agentury a dětského centra, ...
Vystupoval v každé epizodě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikneš???

Neee :D xD

Komentáře

1 znalec znalec | 10. září 2008 v 21:26 | Reagovat

Homer dělá v jaderný elektrárně bezpečnostního technika. Je to řečeno v několika epizodách.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama